Завтра почнеться “голодний бунт” підприємців

У середу, 29 квітня 2020 р. о 09:00 підприємці пікетуватимуть Кабінет Міністрів України.

Підприємці України обурені діями влади щодо нерівних умов карантину для підприємців малого та середнього бізнесу, яким заборонено працювати та великих мереж, таких як “Епіцентр”, ломбарди, магазини з продажем алкоголю, за яких влада навпаки піклується.

Підприємець, Голова всеукраїнської правозахисної організації “Люди” Іван Рудяк у соціальній мережі facebook звернувся до підприємців та анонсував “Автопробіг” в підтримку малого бізнесу в Україні:

“Чому ломбарду та магазинам з продажем алкоголю дозволено працювати, а іншім підприємцям не дозволено? «Епіцентру» працювати можна, а гуляти в парку – ні?
Чому не рівні права та можливості? Малий бізнес так само може дотримуватися заходів карантину! Може, якщо доживе до того часу, коли про нього згадає влада.
Основним джерелом надходження податків є малий та середній бізнес. Який сьогодні залишився один на один з карантином, з якого частина ФОПів не оговтається та не відновиться вже ніколи. В той час, коли малий бізнес потребує підтримки влади, остання не лише не допомагає, а таке враження, що вбиває його. Це не лише підприємці, а ще мільйони їх співробітників. Влада «забула» про нього, натомість турбується про великі мережі. Малий підприємець має заборону на роботу та величезні штрафи, залишився без надходжень та не має чим годувати родину. В той час як ломбарди та точки продажу алкоголю наражають людей на значно більшу небезпеку, ніж малий бізнес.
Чому влада вибірково підтримує одних, а інших- ні?
Нас просять почекати ще три тижні, але хто буде годувати наших дітей? Чи попросити їх три тижні не їсти? У нас цих трьох тижнів немає!

Читайте також:  Владимир Бова - меценат или преступник: кто стоит за сетью фейковых инвесткомпаний в Киеве

Шлях розв’язання :
Дозволити роботу малому бізнесу з дотриманням санітарних вимог. Як це зробили інші країни.
Використовувати максимально роботу з онлайн замовленням, видачею товару to go.

Як донести позицію:
Об’єднати більшість підприємців по всій країні навколо спільної небезпеки.
Розробити план безпечної роботи під час карантину.
Створити робочу групу з представниками Уряду та негайно до 1 травня відновити роботу малого та середнього бізнесу з контролем дотримання карантину.
Долучити фахівців та лідерів громадських думок і привернути увагу до виришення нашої проблеми. Залучити ЗМІ.
Провести всеукраїнський автопробіг підприємців, з зупинкою під кабміном та ОДА, з вимогою негайно розробити рішення для збереження малого бізнесу.

Що досягнемо:
Відновимо роботу малого бізнесу вже найближчими днями.
Створімо велику мережу підтримки один одного.
Доведемо владі, що малий та середній бізнес – це важливий суб’єкт економіки в країні.
Про який не можна забувати та треба турбуватися, тому що ми є важливим та надійним партнером у розбудові держави”

“#Яїдузвами бо у мене 5 дітей, яких треба годувати” – зазначив Іван Рудяк:

“Ми ініціювали національний автопробіг для того щоб врятувати малий бізнес.

Я один з 1 885 900 ФОП, та підтримую всіх підприємців які створюють робочі місця та сплачують податки у прагненні зберегти свій бізнес.

Ми запитуємо: чому не рівні права та можливості? Малий бізнес так само може дотримуватися заходів карантину!
Основним джерелом надходження податків є малий та середній бізнес. Який сьогодні залишився один на один з карантином, з якого частина ФОПів не оговтається та не відновиться вже ніколи. В той час, коли малий бізнес потребує підтримки влади, остання не лише не допомагає, а таке враження, що вбиває його. Це не лише підприємці, а ще мільйони їх співробітників.
Малий підприємець має заборону на роботу та величезні штрафи, залишився без надходжень та не має чим годувати родину. В той час як ломбарди та точки продажу алкоголю наражають людей на значно більшу небезпеку, ніж малий бізнес.

Чому влада вибірково підтримує одних, а інших- ні? Нас просять почекати ще три тижні, але хто буде годувати наших дітей? Чи попросити їх три тижні не їсти? У нас цих трьох тижнів немає!

Наш план порятунку:
– до 01.05.2020 відпрацювати та з 01.05.2020 – забезпечити, внесення змін до Постанови КМУ №211 від 11.03.2020, що передбачают відновлення роботи малого бізнесу, з виконнанням умов дотримання карантину.
– Розробити ти впровадити программу пільг, дотацій та інших заходів підтримки малого бізнесу як важливої складової економіки України
– Створити робочу группу для контролю виконання необхідних змін, з залученням представників малого бізнесу.

Для цього ми збираемось під Кабміном (Київ, вул. Михайла Грушевського, 12/2) в 9:00, для автопробігу щоб влада нас почула і врятувала малий бізнес.

З повагою, Іван Рудяк.
+380675076563″

На сторінці “I ride along/Ik fiets mee/ Я їду з вами” анонсується, що Автопробіг пройде в усіх регіонах України

Читайте також:  В річницю Революції Гідності влада Зеленського влаштувала в музеї Майдану обшуки