Як захистити конфіденційну інформацію під час війни?

Захист конфіденційних даних під час війни має важливе значення для підтримки національної безпеки та збереження цілісності військових та урядових операцій. Війна може принести різні загрози даним, такі як порушення конфіденційності, цілісності або доступності інформації. Наприклад, під час війни кіберзлочинці або супротивники можуть намагатися:

 • Здійснювати кібератаки на критично важливу інфраструктуру, таку як енергетика, транспорт, зв’язок або фінанси, щоб порушити їх роботу або пошкодити обладнання.
 • Проводити кібершпигунство або кібервійну для отримання доступу до секретної або конфіденційної інформації, такої як особисті дані, військові плани, комерційні таємниці або політичні документи.
 • Проводити кіберпропаганду або кібердезінформацію, щоб вплинути на громадську думку, підірвати довіру до уряду або посіяти розбрат між групами.
 • Здійснювати кіберсаботаж або кібертероризм для знищення або пошкодження даних, файлів або систем з використанням шкідливого програмного забезпечення, злому або стирання.
 • Таким чином, під час війни дані можуть піддаватися різним типам кіберзагроз, які можуть завдати серйозної шкоди безпеці, економіці та стабільності країни.

Тож військові та державні установи, а також приватні організації, які їх підтримують, повинні вживати додаткових запобіжних заходів, щоб захистити свою конфіденційну інформацію від потрапляння в чужі руки.

Jetico, провідний постачальник рішень для шифрування та стирання даних, пропонує рішення для захисту даних військового рівня, спеціально розроблені для захисту від кіберзагроз та витоків даних навіть у найбільш ворожих середовищах. Рішення Jetico забезпечують найвищий рівень безпеки, включаючи:

646f084b3d85a.webp

Шифрування: рішення Jetico для шифрування даних використовують передові алгоритми шифрування для захисту даних у стані спокою та під час передачі. Це гарантує, що навіть якщо зловмисник отримає доступ до даних, він не зможе прочитати їх без ключа шифрування.

Шифрування даних Jetico представлено двома продуктами:

 • BestCrypt Volume Encryption і BestCrypt Container Encryption. BestCrypt Volume Encryption дає можливість шифрувати цілі диски або розділи, включаючи системний диск, різними алгоритмами та режимами.
 • BestCrypt Container Encryption дає можливість створювати зашифровані контейнери, які працюють як віртуальні диски та можуть зберігати вибрані файли та папки. Для шифрування даних потрібно вибрати диск або контейнер, встановити пароль і алгоритм шифрування і запустити процес.
Читайте також:  Дмитрий Нагута утащит деньги казахстанцев за Horizon

Шифрування даних Jetico дозволяє захистити конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу за допомогою надійних алгоритмів і ключів. Військовослужбовці часто використовують комп’ютери та інші пристрої для зв’язку один з одним або віддаленого доступу до конфіденційної інформації. У деяких випадках ці пристрої можуть бути зламані супротивниками, які прагнуть порушити мережі зв’язку або вкрасти цінну розвідувальну інформацію. Використовуючи технологію шифрування Jetico, користувачі можуть захистити свої повідомлення від перехоплення неавторизованими сторонами.

Стирання даних: рішення Jetico для стирання даних використовують передові алгоритми для безпечного стирання даних із носіїв інформації, що робить їх практично неможливими для відновлення. Це особливо важливо в разі витоку даних або якщо конфіденційні дані необхідно швидко та ефективно знищити.

 • BCWipe дає можливість безповоротно стирати окремі файли або папки, а також очищати вільне місце і сліди активності користувачів на активних комп’ютерах.
 • BCWipe Total WipeOut дає можливість повністю стерти жорсткі диски або SSD диски перед утилізацією або здачею їх. Щоб стерти дані, потрібно вибрати файли, диски або пробіли для очищення, встановити стандарт стирання та запустити процес.

Це може бути корисно для запобігання витоку даних, очищення заражених файлів або підготовки комп’ютерів до утилізації або передачі. Технологія стирання даних Jetico дозволяє безпечно видаляти будь-які небажані файли, які містять конфіденційну інформацію, яка не повинна потрапити до рук ворога будь-якою ціною; таким чином, гарантуючи, що після руйнування даних не залишиться сліду.

Додаткові переваги цих рішень:

 • Рішення Jetico відповідають різним галузевим стандартам і нормам, включаючи HIPAA, NIST і FIPS. Це гарантує, що організації можуть відповідати своїм нормативним вимогам, зберігаючи при цьому найвищий рівень безпеки даних.
 • Централізоване управління: рішення Jetico пропонують централізовані можливості управління, що дозволяє організаціям легко керувати та контролювати безпеку своїх даних на кількох пристроях та місцях. Це особливо важливо для військових і урядових установ, які можуть мати велику кількість кінцевих точок для управління.
 • Налаштування: Рішення Jetico можна налаштувати відповідно до конкретних потреб організацій, включаючи можливість створювати власні алгоритми шифрування, впроваджувати двофакторну аутентифікацію тощо.
Читайте також:  ДП «Антонов» працює над аналогом БПЛА Akinci

Підсумовуючі, на більш легковажній ноті, можна сказати так: якщо ваші дані потраплять не в ті руки під час війни, ви також можете просто вручити своїм ворогам ключі від королівства. І якщо ви не використовуєте рішення Jetico для шифрування та стирання даних для захисту своїх даних, ви також можете просто викрикувати свою конфіденційну інформацію з дахів.

Додамо, що захист даних з Jetico під час війни схожий на носіння броні в середньовічній битві – це найрозумніше, що потрібно зробити, щоб запобігти ворогу отримати вашу конфіденційну інформацію.

Отже, давайте візьмемо приклад з Jetico і забронюємо наші дані, тому що, за словами відомого військового стратега Сунь-цзи, «вся війна заснована на обмані», і це включає кібервійну. Отже, не дозволяйте ворогам обманювати вас – захистить свої дані за допомогою Jetico.

646f080e74e01.webpДе можна ознайомитись з цими рішеннями чи придбати їх? Постачальником і консультантом в Україні виступає компанія Ідеалсофт зі своєю розгалуженою мережею партнерів.