Вадим Слюсарєв: як “смотрящій” Пшонки засудив через продажний суд відомого волонтера

Пам’ятаєте такого Вадима Слюсарєва, колишнього прикордонного генерала часів Януковича, який кермував штабом Зеленського у Харківській області та збирався стати головою Харківської ОДА після Світличної?

Природно, ніхто не зміг промовчати з приводу цього призначення і в мережі піднявся ураган. Випливло про Слюсарєва багато. Особистість, на думку журналістів, настільки забруднена в різних справах, що простий пошуковий запит у Google дає тисячі сторінок журналістських описів пригод даного персонажа.

Злі язики подейкують, що Зеленський особисто відмовив Слюсарєву на посаді через високу токсичність і репутацію.

І Слюсарєв, зважаючи на все, вирішив виправити репутацію надавши довідку про те, що він хороший. Не дарма стільки праць було покладено на вівтар виборів. Крім цього «журналісти заявили, що серед народних депутатів-мажоритарників від Слуги народу зі Слюсарєвим пов’язані переможець у 170-му окрузі Андрій Одарченко, у 173-му — Олександр Бакумов, у 179-му — Олексій Кучер (нині голова Харківської ОДА) та у 181-м – Дмитро Микіша. Деякі з них заперечували такий зв’язок із Слюсарєвим або запевнили, що просто знайомі з ним»

Тому головою ХОДА тимчасово пішов Кучер, якого вважають «людиною Слюсарєва», а сам прикордонник зайнявся добуванням довідки. Найпростіший спосіб добути довідку, це подати до «чесного» суду. Що було зроблено.

Слюсарєв подав до суду на мене за пости з інформацією зі ЗМІ з посиланнями на першоджерела. Задум дуже простий — суд виносить рішення, що в пості невірна інформація і з копією рішення суду, Слюсарєв, як відданий васал постане перед очима свого пана і той призначає його «улюбленою дружиною». Точніше головою ОДА чи навіть якимсь міністром. Тому що, як ми бачимо, з кадрами у Зеленського не залагодилося і скоро КВНщиків почнуть знімати з маршруток і відправляти до міністрів.

Читайте також:  Чому в Україні відбувся відкат у боротьбі з корупцією

Для реалізації наміру, вже не знаю, яким чином, справа потрапляє у смт Покотилівка для розгляду харківським районним судом. Хоча на момент подання позову жоден із фігурантів до смт Покотилівка не мав жодного стосунку. До речі, злі язики кажуть, що дружина Кучера працювала чи працює помічником судді у цьому суді. Але це чисто наклеп чи збіг. Не можуть нові особи вирішувати свої шкурняки такими старими методами.

Потім я отримав повістку до суду наступного дня після засідання. Потім мій адвокат подав на перенесення розгляду справи до суду за місцем мого проживання, бо смт Покотилівка не має жодного стосунку до фігурантів процесу. І заявив відвід судді. Довго варилася вода. В результаті вчора у смт. Покотилівка, Харківський районний суд у складі: головуючого судді Назаренко О.В. виніс заочне рішення на користь Слюсарєва

Без сторін, без адвоката, без оголошення дати, без повідомлень. Тупо, цинічно та нахабно. Янукович Стайл.

Звичайно будемо подавати на перегляд і далі. І природно цю справу виграємо, тому що Слюсарєв подав до суду не на ЗМІ, а на того, хто у пості виклав дані із посиланням на ЗМІ. Але є проблема.

Вадик тепер має «довідку». Документ про те, що суд визнав його невинним у всіх його заслугах за часів Януковича. І з цією довідкою Вадик намагатиметься замінити Кучера або стати міністром. До речі, зараз він є просто скромним радником заступника глави офісу президента. Нові обличчя, ось це все.

Посилання на пости, які обурили бравого прикордонного генерала аж до судового позову.

1. https://www.facebook.com/romandonik/posts/810776622650778
2. https://www.facebook.com/skitalec/posts/2593496720682273
3. https://site.ua/skitalec/21097-op-vidyat-ministrom-oborony-svetlichnuyu-a-kandidatom-na-glavu-hoda-rassmatrivayut-slyusareva/

Роман Доник

Торгував з окупантами в ОРДЛО і Криму: член політради “Слуги народу” Слюсарев потрапив до бази “Миротворця”

Член політичної ради партії “Слуга народу” Вадим Слюсарєв потрапив до бази сайту “Миротворець” у зв’язку з контрабандною торгівлею з окупованими територіями Донбасу та Кримом. 

Читайте також:  Аваковщина. На журналістів Bihus.Info, які розслідують корупційні статки керівництва Нацполіції, сфабрикували кримінальне провадження

Про це повідомляє “Прямий” з посиланням на Центр “Миротворець”.

Як зазначається, Слюсарєв намагався легалізувати окупацію Криму і займався там комерційною діяльністю, а також брав участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані території.

“Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим. Участь у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками. Незаконна комерційна діяльність в окупованому російськими загарбниками Криму. Участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані російськими окупантами і російсько-терористичними бандформуваннями території України”, – йдеться на сайті.

Рекомендовані ресурси:
Контакт редікції [email protected]
Головний редактор Орест Ковач
Адреса редакції:
Україна, місто Львів вулиця Джорджа Вашингтона, 6
 
%d блогерам подобається це: