Суддя, який намагався дати хабар голові САП, продовжує працювати та отримувати півмільйонну зарплату з кишень українців

Суддя Кіровського райсуду Дніпра Геннадій Підберезний, який намагався дати хабар ексголові САП Назару Холодницькому, задекларував понад 500 тисяч гривень заробітної плати у липні цього року.

Як пише Prosud, у 2017 році цей суддя з колегою запропонували голові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури хабар у 300 тисяч доларів за закриття кримінальної справи щодо суддів Кіровського суду, яких підозрювали у вимаганні 30 тисяч доларів від обвинувачуваного. Суддю затримали у кабінеті Назара Холодницького, коли він намагався передати частину грошей у розмірі 50 тисяч доларів.

Справа щодо судді слухається у Шевченківському суді Києва, а він тим часом продовжує працювати. Згідно з Єдиним реєстром державним декларацій у липні він отримав дві виплати за основним місцем роботи: понад 177 тисяч гривень другого липня та майже 343 тисячі гривень 31 липня.

“У 2017 році він, разом ще з однією суддею, запропонували тодішньому голові САП Назару Холодницькому хабар у 300 тис.дол за закриття кримінальної справи щодо суддів Кіровського суду.

Підберезного затримали прямо в кабінеті Холодницького на передачі 50 тис.дол.

Знаєте, що з суддею Підберезним зараз?

Дякуючи прокуратурі та ВРП він продовжує працювати суддею та навіть розглядати справи щодо хабарництва. 

Так, лише у липні Підберезний отримав понад 500 тис гривень зарплатні: 177 243 гривень 2 липня  та 342 872 гривень 31 липня.

Ну а у 2020 році Підберезному заплатили понад 1 млн гривень з наших податків.

Справа ж щодо хабаря Холодницькому довго і нудно слухається в Шевченківському суді Києва, до фіналу ще далеко…” – пишуть активісти.

Читайте також:  ​​Путин в геополитической безвыходности, а стратегии нет