“Слобідський край” всі новини Харківщини на одному ресурсі

Сьогодні останні новини Харкова і області це – “Слобідський край”.
«Слобідський край» – є україномовним регіональним медіа-брендом, до складу якого входить мультимедійний сайт та найстаріша газета Харківської області.

Також медіа-бренд широко представлений у соціальних мережах.

Всі останні новини Харкова та області – на одному ресурсі

З 1917 року медіа працює у Харківській області для різних поколінь та мешканців з усіх куточків регіону. Ресурс намагається надати різноманітну, цікаву, корисну інформацію читачам, які перебувають як у Харківській області, так і у різних країнах світу.

На сайті та в друкованій газеті завжди свіжі новини Харківської області, новини харківської області та найголовніше, що відбувається в Україні та світі. Тут працює професійна команда, а також широко залучаються журналісти гіперлокальних медіа Харківщини, які розповідають про основні події, які відбуваються у їхніх громадах. Таким чином ресурс максимально надає останні новини Харківщини.

«Слобідський край» пропонує:

  • Актуальні новини Харківщини
  • Репортажі
  • Інтерв’ю
  • Аналітику
  • Відповіді на гострі запитання
  • Історичні матеріали
  • Корисні поради

Як не потонути у морі інформації?

Виберіть той ресурс, якому довіряєте і на якому розміщується лише правдива інформація про Харків та область – про те, що відбувається тут і зараз.

Щодня на «Слобідському краї» – останні новини громад Харківщини. Саме тому сайт читають як мешканці Харкова, так і мешканці Харківської області – міст обласного значення, середніх та малих міст області, сіл та селищ.

Що відбувається у селах та селах? Які виклики постають перед громадянами? Які ініціативи людей роблять життя громад кращим? Як поєднуються люди заради спільних добрих справ? Які історії життя змушують нас плакати чи радіти? Які наслідки має те чи інше явище у Харківській області? Безперечний пріоритет ресурсу – писати про те, що робиться у всіх 56 громадах Харківської області.

Читайте також:  Туристичне спорядження - яке існує, як вибрати

Коло друзів сайту

«Слобідський край» надає лише перевірену інформацію та не підтримує політичної сили. Ми є незалежним медіаресурсом, який не належить жодному політику чи бізнесменові.

  • Кредо – достовірність, різноманітність, користь для кожного.
  • Скарб – наша чиста репутація.

Джерела – представники влади та місцевого самоврядування, а також читачі, які повідомляють нам новини Харкова та всіх куточків Харківської області.

Тому саме з ресурсу Харківська область дізнається онлайн та у друкованій газеті всі основні новини не лише про Харків, а й переважно про Харківську область.
«Слобідський край» пише про те, що відбувається в громадах, про людей, що там живуть, і їхні проблеми.

Як і всю свою історію, «Слобідський край» прагне бути корисним своєму читачеві. «Слобідський край» відповідає на запитання читачів, намагаємося, щоб на наших сторінках було що прочитати «для душі», щоби найважливіші новини життя громад, їх новий досвід ставали спільним надбанням, щоб знакових людей сьогоднішньої Харківської області могли дізнатися все.

Крім того, «Слобідський край» будує міцне ком’юніті за рахунок наших майданчиків у соціальних мережах. Загальна аудиторія наших груп та сторінок налічує понад 15 тисяч фоловерів, і ця цифра постійно зростає. У Фейсбуці «Слобідський край» має  офіційну сторінку, на якій публікує останні новини Харкова та області, та гурт «Харківська область Info», де наші читачі можуть коментувати всі події та ділитися своїми думками. Крім того, новини «Слобідського краю» фоловери активно діляться у місцевих пабликах, і за рахунок цього ми активно збільшуємо охоплення публікації та аудиторію читачів. Канал Телеграма активно зростає, як і сторінка у Instagram. Кожен із цих майданчиків має свою унікальну аудиторію, яка активно взаємодіє з публікаціями на тему новини Харкова та області.