Роман Левицький – що таке пластична хірургія?

Естетична хірургія допомагає людині стати щасливішою, впевненішою в собі, жити у світі з навколишнім середовищем і самим собою, усуваючи проблеми у зовнішньому вигляді. Звичайно, щастя та впевненість у собі – це не лише естетична краса, а й один із найважливіших чинників – каже пластичний хірург Роман Левицький

У цій статті доктор Роман Левицький коротко розповість про такі теми:

 • Ринопластика – естетична хірургія носа
 • Естетичні операції на грудях
 • Ліпосакція (ліпосакція) – операція з видалення жиру
 • Підтяжка живота
 • Блефаропластика – пластика повік
 • Операція з підтяжки брів
 • Підтяжка обличчя
 • Ін’єкція жиру в обличчя та губи
 • Естетичні операції на вусі
 • Щелепа – операції на вилицях
 • Естетика ніг
 • Естетична хірургія статевих органів у жінок

Ринопластика – естетична хірургія носа

Ринопластика (https://plasticsurgery.kiev.ua/rinoplastika/?lang=uk) –  одна з найбільш косметичних операцій, що виконуються. За допомогою цієї операції можна зменшити або збільшити носа. Ремінець для носа можна зняти, кінчик носа можна підняти або витончити, основу носа можна звузити, ніздрі можна зменшити. Проблеми з диханням можна усунути.

Естетичні операції на грудях

Груди – один із найважливіших органів, який змушує жінку відчувати свою жіночність. Її можна збільшити (https://plasticsurgery.kiev.ua/zbilshennya-grudey/?lang=uk), якщо вона маленька, її можна зменшити, якщо вона велика, її можна підняти, якщо вона обвисла, і якщо є асиметрія між двома грудьми, її можна виправити за допомогою операцій пластичної хірургії. Якщо збільшення грудей (гінекомастія) у чоловіків відбувається в основному у вигляді збільшення жирової тканини, якщо при ліпосакції спостерігається збільшення тканини грудей, її можна вирізати та зменшити.

Ліпосакція (ліпосакція) – операція з видалення жиру

Канюлі небажані жирові відкладення в організмі та видалення процесу за допомогою аспіратора – це  ліпосакція . Це не метод схуднення, а операція з корекції фігури. Якщо структура шкіри на ньому підходить, його можна наносити практично на будь-яку ділянку.

Підтяжка живота

Це корекція розхитування і обвисання в області живота (https://plasticsurgery.kiev.ua/uslugi/abdominoplastika/), особливо після пологів або надмірного схуднення. Якщо разом є зайвий жир, це можна зробити разом із ліпосакцією. Розслаблені м’язи підтягнуті. Видаляється обвисла шкіра та надлишки жиру. Область живота стає більш щільною, щільною та плоскою.

Блефаропластика – пластика повік

Під впливом старіння, гравітації та генетичних факторів у нижніх та верхніх століттях відбуваються деякі зміни, через які людина виглядає старшою, втомленою та сонною. Один із методів усунення цих змін –  блефаропластика  . Видалення мішковидної жирової тканини, видалення в’ялої шкіри та м’язової тканини надає обличчю більш бадьорого та молодого вигляду. Якщо це робиться разом з операцією з підтяжки брів, результат буде очевиднішим і стійкішим.

Операція з підтяжки брів

Підняття зовнішньої частини брів на 1/3 надає особі більш привабливого та динамічного вигляду. Оскільки він зроблений зсередини волосся, він не залишає слідів на обличчі.

Підтяжка обличчя

За допомогою розрізу, що йде від передньої частини вуха до внутрішньої частини волосся, видаляється зайва шкіра, а провисла і зморшкувата верхня частина обличчя та шиї розтягується. При необхідності омолодження особи може бути досконалішим, виконуючи такі операції, як підтяжка чола, операції на повіках, підтяжка брів, ін’єкції олії в обличчя та губи.

Ін’єкція жиру в обличчя та губи

Під дією старіння та сили тяжіння підшкірно-жирова клітковина на обличчі зменшується та зміщується вниз. Взяття цієї олії з іншої частини тіла та введення його в обличчя забезпечує підтримку та зміцнення підшкірної тканини. Це можна робити окремо або у поєднанні з іншими операціями. 30-40% цієї жирової тканини залишається на все життя.

Естетичні операції на вухах

Вуха, що виступають, – одна з найпоширеніших вроджених деформацій вуха. В ідеалі це слід робити незадовго до того, як дитина піде до школи. Це можна робити і у зрілому віці. Оскільки хірургічний розріз знаходиться за вухом, рубців не видно.

Щелепа – операції на вилицях

Доповнення недостатнього розвитку лицьових кісток деякими синтетичними протезами робить риси обличчя чіткішими та надає більш збалансованого та естетичного вигляду.

Естетика ніг

Надмірну жирову тканину в ногах, яка є важливою частиною естетики ніг і краси тіла, можна видалити за допомогою ліпосакції, провисання в паху можна видалити, видаляючи зайву шкіру, а викривлення в області нижньої частини коліна можна виправити, встановивши протези. на внутрішній.

Естетична хірургія статевих органів у жінок

Естетика області геніталій – один із важливих факторів забезпечення щасливого сексуального життя. Можна зменшити обвислі маленькі губи, підтримати вільні і великі губи, що відвисли, наповнивши їх ін’єкцією масла, і звузити піхву.

Левицький Роман Миронович – Хірург із світовим ім’ям. 27-річний досвід роботи в пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Рекомендовані ресурси:
Контакт редікції [email protected]
Головний редактор Орест Ковач
Адреса редакції:
Україна, місто Львів вулиця Джорджа Вашингтона, 6