Ольга Квасніцька – депутатка від “Самопомочі” Садового – шантажистка та рейдер церковних земель

Ольга Квасніцька –  скандальний депутат Одеської міськради від партії «Самопоміч». Користуючись добрим ім’ям лідера партії та мера Львова Андрія Садового, Ольга Квасніцька намагається стати кришувальнецею середньої руки в будівельній сфері Одеси.

В багатьох випадках вона безпідставно звинувачує дрібний та середній бізнес у порушеннях містобудівного законодавства. Воювати проти великих забудовників в неї кишка тонка, а ось невеликому бізнесу гучні заяви депутатки міськради про міфічні порушення лише псують ділову репутацію.

Зрештою бізнесу легше заплатити певну суму хабаря Ользі, ніж втратити гроші на продажах. Але є і гарна новина – одеські підприємці чи не вперше публічно об’єдналися заради того, щоб дати відсіч черговому депутату-шантажисту, бо в останній час їх розвелося дуже багато. Годувати всіх просто неможливо – багато жеруть!

До речі, персона Квасніцької вже перебувала у епіцентрі корупційних скандалів.

Церковний рейдер

Так, минулого року Ольга Квасніцька вже засвітилася в гучному скандалі з рейдерством землі. Чиновниця намагалася віджати земельну ділянку у релігійної громади з метою подальшого відведення її під багатоповерхову житлову забудову.

До цієї операції вона навіть залучила свого чоловіка Дмитра Гречіна, який є фактичним власником Бюро проектування, геодезії та оцінки. На щастя, релігійна громада змогла відстояти частину своєї земельної ділянки, незважаючи на різноматні провокації ті істеричні вистави Квасніцької.

ЗМІ також повідомляли про те, що фірма чоловіка Квасніцької була фігурантом кримінального провадження по факту махінацій з бюджетними коштами, що виділялись районним відділам освіти та школам на розробку землевпорядної документації.
Квасніцька на запитання журналістів відповіла, що нібито не цікавиться справами її чоловіка і не знає, на якій підставі правоохоронці проводили у нього обшук. Ви все зрозуміли? Я не є я і хата не моя.


Згадуємо це для того, аби одесити змогли зрозуміти, що звинувачення в шантажі підприємців мають під собою реальне підґрунття. Ольга Квасніцька – не та, за кого вона себе видає.

Читайте також:  Российские оккупанты и правонарушители украинской границы просят у Зеленского помощи

Її полум’яні промови – це вищого ґатунку лицемірство, яке триває до тих пір, поки їй не заплатять у вільно конвертованій валюті.

Будівельний шантаж  – модно та прибутково

Нині депутатка пішла далі в своїй аферистській кар’єрі – намагається створити свою корумповану структуру, беручи в заручники невеличкий будівельний бізнес в місті.

План її дій доволі простий: вона звинувачує чиновників у пособництві підприємцям, котрі щось будують або реконструюють буцімто з порушеннями. Наступним кроком вона влаштовує страшенний скандал, який роздмухує за допомогою ЗМІ.

Статус депутатки Одеської міської ради відкриває перед неї двері багатьох телеканалів. До того ж від проєвропейської партії «Самопоміч», тобто опозиціонерка, як тут їй не повірити!?

Завершує вона зазвичай свою інформаційну атаку заявами про те, що вона офіційно звернулась до правоохоронних органів та до інших контролюючих органів.

Звісно, заяви Квасніцької ні до чого не призводять. Але! В її інформаційній атаці фраза: «я звернулась по Генпрокуратури з вимогою….» для пересічного громадянина звучить дуже сильно та правдиво. В результаті клієнти починають оминати об’єкти, у яких насправді все в порядку з документацією.

Бізнес, в свою чергу, починає нести збитки! На цьому етапі багато, хто починає думати про те,  щоб втихомирити скандалістку Квасніцьку за допомогою приємного та трохи хрусткого  шелесту зелених купюр.

До того ж в останній час було проведено чи мало реформ у сфері будівельного контролю і населення ще не встигло взнати нові порядки. Це і грає на руку депутатці Квасніцькій, яка відверто маніпулює фактами.

«Битва екстрасенсів», або як Квасніцька робить експертизу проекту без документів та спеціальної освіти!

Квасніцька звинувачує, що, мовляв, підприємці, міське Управління державного архітектурно-будівельного контролю (далі – УДАБК), проектні організації та експерти вступають у змову та підроблюють усю документацію для будівництва.

Читайте також:  Видача "вагнерівців" Росії: Білорусь не повідомила Україні про своє рішення

Наприклад, ТОВ «Платинумбуд», яке будувало два житлових будинка на вул. Генерала Плієва, 1 депутатка Квасніцька звинуватила в тому, що їх проект не відповідає вихідним даним, а експертиза суперечить вимогам ДБН. Повстає питання, а на підставі чого Квасніцька, яка не має профільної освіти та знається в будівництві так само, як свині в апельсинах, зробила такі висновки?

До того ж вона не ознайомилась з усіма вихідними даними для будівництва, бо не мала змоги побачити їх на власні очі. То звідки такі гучні заяви?

Якщо дійсно хтось щось підробив, треба подавати позов та в рамках судового провадження призначати незалежну експертизу, в якій ліцензований спеціаліст підтвердить чи спростує твердження Квасніцької.

На жаль, депутатка від «Самопомочі» не бажає жити у правовій державі та абсолютно без будь-яких доказів обвинуватило ТОВ «Платинумбуд», чим спричинило моральний та матеріальний збиток підприємству. Ось їй так «примарилось»!

Так само депутат на око визначала, що будівництво індивідуального триповерхового будинку на вул. Тіниста, 6/12 порушує безліч норм. В своїх виступах та скаргах вона не привела жодного доказу, що цей об’єкт порушив містобудівні умови та обмеження забудови цієї земельної ділянки.

А вона й не могла цього зробити, бо не бачили, а ні проекту, а ні експертизи проекту та навіть не запросила містобудівні умови в Управлінні архітектури ОМР.

Як бачимо, Квасніцька не гребує навіть можливістю «зрубити» грошенят з будівництва приватних будинків.

Надзвичайна дурниця

Яскравим прикладом інформаційної атаки стало звинувачення від Квасніцької на адресу ТОВ «Данлін». Вона заявила, що «Данлін» збудувало житловий комплекс із декількох будинків на 756 квартир та не мало право отримувати дозвіл на будівництво об’єкту другого класу наслідків.

Читайте також:  "Отримані з сервісу Дія": хакер злив у мережу персональні дані мільйонів українців

Дійсно, якщо будується житловий комплекс, який розрахований на постійне перебування більше, ніж 400 людей, дозвіл на виконання робіт має бути третього класу. АЛЕ Є ОДНЕ ВЕЛИКЕ АЛЕ!

В самому дозволі зафіксовано, що «Данлін» будує чотири секції на 376 квартир, а не на 756. Квасніцька знала би це, як би не лінувались запитувати інформацію у чиновників, або навіть у підприємців.

Ця цифра знову ж таки розрахована приватним проектантом та підтверджена експертизою проекту, яка встановила що одночасно в цьому будинку не будуть перебувати більше, ніж 400 людей.

Можна, ще багато таких прикладів навести, коли депутатка Квасніцька не знаючи ситуацію, законодавства, та не бачивши проектної документації, нахабно звинувачувала підприємців у махінаціях.

Біжи, Квасніцька!

Висловлюючись мовою майбутнього довгострокового відпочинку Ольги Квасніцької у місцях не таких віддалених, бізнесмени вирішили  перестати бути  в ролі «терпіл» та подали колективну скаргу на незаконні дії депутатки, які мають ознаки кримінального правопорушення.

Зокрема, обурені забудовники звернулися до Президента України, Генпрокурора, до органів місцевої влади з проханням надати оцінку діям Квасніцької та зупинити її свавілля, яка вона прикриває мандатом депутата Одеської міської ради та членством у проєвропейській демократичній партії «Самопоміч».

Автор: Сергій Сташенко