Ігор Молоток: ремонт доріг на Кролевеччині продовжиться

На цьому було наголошено під час робочої зустрічі народного депутата України Ігоря Молотка, представників місцевої влади та бізнесу. Також, народний обранець проінспектував хід виконання робіт, відвідавши локації, де нині асфальтують дороги.

Так, ремонт дороги у селі Обтове у розпалі, там вже приступили до укладання другого шару асфальтного покриття. Наразі дорожники працюють на виїзді з села. Що стосується одного з центрів туристичного життя Кролевеччини – Погорілівки, де розташована база відпочинку та дитячий оздоровчий табір, то як зазначив народний депутат Ігор Молоток, вже в наступному році заплановано зробити дорогу від Обтового до табору “Ластівка”. Також планують з’єднати якісною трасою Реутинці та Погорілівку.

У найближчий час дорожники мають приступити до ремонту дороги у селах Спаське та Алтинівка.

Делегація відвідала і дорогу “Кролевець-Вільне”, де вже укладено дорожнє покриття аж до кордону з Чернігівщиною. На межі двох районів народний депутат звернув увагу на жахливий вигляд вказівних знаків, їх було доручено капітально відремонтувати чи замінити.

Також, як зазначалося під час зустрічі, вдалося дійти порозуміння щодо ремонту ділянки дороги у мікрорайоні Андріївка, біля КХП, протяжністю близько 2 км, щоб з’єднати вже відремонтовану об’їзну та трасу “Кролевець-Вільне”.

Парламентарю було задано одне з найболючіших питань мешканців нашого району – це ремонт дороги “Кролевець-Путивль” і Ігор Молоток пообіцяв взяти під контроль відновлення дорожнього покриття на даній трасі, і можливо вже наступного року кролевчани зможуть їхати гарною дорогою, економлячи час, пальне та власні автомобілі дорогою до Сум. Також обговорено план робіт на наступний рік щодо відновлення дорожньої інфраструктури та ремонту об’єктів соціальної сфери, які продовжаться на Кролевеччині.