Хочете пройти ультразвукову діагностику. Ці поради від «Urologist Valetskyi» допоможуть правильно підготуватися до обстеження

Напевно кожна людина хоча б раз у житті проходила якесь обстеження, адже саме таким чином можна виявити причину захворювання, знайти проблему ще на ранній стадії та загалом перевірити своє тіло та організм на наявність хвороб тощо.

І сьогодні для цього існує ціла низка різноманітних методів та діагностик на будь-який колір та смак, залежно від мети обстеження, ваших фінансів та інших факторів.

Тим не менш, незважаючи на наявність МРТ та інших подібних діагностик, все ж таки великим попитом користується саме УЗД. І пов’язано це з тим, що даний метод є абсолютно безпечним і нешкідливим, не викликає неприємних відчуттів та страху у пацієнта, має більш доступну вартість та ще цілу низку привілеїв.

Незважаючи на те, що з’явилася ультразвукова діагностика відносно давно, зараз вона дозволяє максимально ефективно обстежувати органи та м’які тканини за рахунок передового обладнання з точними показниками. При цьому така діагностика має свої підвиди і визначається залежно від мети і тих органів/тканин, які потрібно вивчити.

В цілому ж, УЗД не потребує певної підготовки, якщо справа стосується нирок, серця, очей, головного мозку, обстеження вагітності, молочних залоз та щитовидної залози. Однак є винятки, для яких все ж таки слід підготуватися і перед прийомом дотриматися деяких правил.

Як підготуватися до ультразвукової діагностики

  1. Якщо Вам необхідно провести огляд черевної порожнини, необхідно очистити кишечник за допомогою спеціальних препаратів або клізми. Сюди ж входить огляд натще без вживання їжі, води та тютюнових виробів.

  2. Для огляду передміхурової залози підготовка здійснюється так: так само, як і в першому випадку, необхідно очистити кишечник за допомогою клізми. Це правило стосується і жіночої статі, якщо необхідно провести трансректальне обстеження.

  3. Ультразвукова діагностика органів малого тазу здійснюється також із підготовкою. Для цього необхідно за годину-дві до прийому випити 1,5-2 літри води і утримуватися від відвідування туалету, оскільки необхідний повний сечовий міхур.

  4. І остання рекомендація стосується дослідження сечостатевої системи. В цьому випадку як чоловіки, так і жінки мають провести ретельну гігієну відповідних органів.

Читайте також:  Почему ПОД-системы – оптимальный вариант потребления никотина в 2024 году

А якщо Вам потрібна якісна ультразвукова діагностика у Львові, клініка «Urologist Valetskyi» чекає на Вас. Прийнятні ціни, приємний персонал, кваліфіковані фахівці, висока якість обслуговування, сучасне обладнання та багато іншого чекають на Вас у цьому місці, де Ваше здоров’я буде під повним контролем та у безпеці.