Декоративна штукатурка: для чого її використовують і в чому привабливість такого рішення

Різновиди декоративної штукатурки мають багато особливостей. Але в цілому її можна поділити на два різновиди – мінеральні та акрилові. Про різницю між ними та їх використання поговоримо прямо зараз. І спробуємо пояснити, чому застосування такого виду штукатурки має суттєві переваги із звичайним ґрунтуванням стін. Ціна на декоративну штукатурку в магазині Колір Буд відрізняється доступністю та широким вибором готової продукції. Тут є у наявності продукти відомих виробників Caparol, Crystal Decor у асортименті.

В онлайн-маркеті Колір Буд можна замовити декоративні шпаклівки практично на будь-який смак, із великим вибором:

  • країни-виробника – Італія, Німеччина, Україна;
  • ступеню блиску – повний глянець, матова поверхня, шовковисто-глянцева суміш;
  • складу – дисперсійна та мінеральна;
  • застосування – для інтер’єрних внутрішніх робіт та для зовнішньої обробки стін;
  • розміром тари та ваги.

Звісно відрізняються продукти із своїми основними властивостями. Але єдине що їх об’єднує – висока якість та впевненість у тому, що у роботі майстрів застосовується суміш, яка дасть свободу творчості та необхідний результат.

Чому вони відрізняються і де застосовувати мінеральні та акрилові декоративні штукатурки 

Кожен із різновидів штукатурки має свої плюси та мінуси. Проте всі вони є динамічними і простежуються саме у застосуванні. Мінеральні штукатурки добре копіюють рельєф поверхні, міцні та витривалі. Акрилові більше підходять для внутрішнього використання, для створення привабливих інтер’єрів. Вони можуть допомогти реалізувати цікавий дизайн із неповторним рельєфом поверхні, що відтворюється виключно штукатурним шаром. Це може бути схоже на покриття стін шкірою або текстилем.

Універсальні штукатурки можуть застосовуватись як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Які має властивості штукатурка

Штукатурка достатньо витривала. Вона не потребує фарбування і може мати власну колірну гамму. Водночас якщо є бажання перетворити інтер’єр і перефарбувати його – немає проблем. Така штукатурка зазвичай не потребує спеціального ґрунтування і може сприймати різні види фарби.

Читайте також:  Як працюють пневматичні машини?

Дія ультрафіолетових променів, які згубні для багатьох видів синтетичних поверхонь та фарб, не мають впливу на декоративну штукатурку. Вона не вигорає з часом і буде постійно такою ж за фактурою та кольором.

Всі різновиди штукатурки також мають перелік важливих властивостей, щодо стійкості та експлуатації у різних умовах:

  • стійкі до атмосферних опадів;
  • можуть наноситись на різноманітні натуральні мінеральні поверхні – цегла, каміння – якщо є попереднє ґрунтування;
  • допомагають реалізувати будь-які рішення дизайнера, щодо формування рельєфів і створення колірної гамми і фактури як у приміщенні, так і ззовні будинку, офісу.

Ці практичні оздоблювальні матеріали пропонують якість та дизайнерську сміливість у оформленні будинків та комерційних приміщень за помірну ціну.

Be the first to comment