Боротьба Зеленського із прозахідним лідером Порошенком вигідна Путіну, – Волкер

Колишній спецпредставник США у справах України Курт Волкер переконаний, що боротьба Володимира Зеленського з прозахідними силами, зокрема з Петром Порошенко, грає на руку Кремлю

Про це американський дипломат Курт Волкер пише у своїй статті “Зворотний відлік розпочався. Як зупинити нове вторгнення Росії в Україну”.

Він зазначив, у часи загрози військового вторгнення з боку РФ Володимир Зеленський бореться із прозахідною опозицією. За словами американського дипломата, політичний розкол в Україні вигідний Росії.

“Путін бачить, що Україна розділена. Незважаючи на те, що російські сили збираються, президент Зеленський бореться з двома найпотужнішими прозахідними силами в Україні – колишнім президентом Порошенком і найбагатшим бізнесменом України, – тоді як інші, більш відомі олігархи залишаються в тіні”, – підкреслює Волкер.

Курт Волкер визнає, що ліквідація олігархічної політико-економічної системи в Україні є життєво важливою і назріла.

“Метою має бути рівні умови, підкріплені верховенством права. Але нинішній підхід до деолігархізації, а також його час у період посилення російських загроз йдуть Росії лише на користь. Зараз настав час для всіх прозахідних сил в Україні відкинути свої розбіжності і працювати разом, щоб захистити країну” – наголошує він.

Читайте також:  Оккупанты помешали украинцам в Крыму отметить день рождения Тараса Шевченко. ФОТО